fb
CzickOnTheRoad
CzickOnTheRoad

O nás

Dva digitální nomádi na cestě kolem světa

V roce 2017 jsme se rozhodli dát výpověď v práci, zbavit se všech věcí a tak jako mnoho jiných se stát digitálními nomády, kteří s baťůžkem a počítačem bloudí širým světem. Plán je jednoduchý: naší kanceláří bude celý svět a za pracovním stolem budeme sedět tak často, jak budeme chtít, ale co nejméně budeme muset.

Holčina z Česka

Jmenuji se Tereza, ale mí slovinští přátelé mi říkají Tere. Narodila jsem se na Moravě, ale už jako dítě jsem byla neposedná, vždy mě to táhlo do neznáma. Mojím oblíbeným místem byla tajemná půda skrávající neznámé poklady. Jo mami, už tenkrát jsi měla tušit, že ti jednou frnknu z hnízda. Nejdřív mě život zavál do Slovinska, ale to mi po několika letech přestalo stačit, musela jsem jít dál... Na cestě do neznáma budu váš vypravěč a fotograf.

Slovinský horal

Primož, Slovinec duší i tělem. Narodil se v krásné Savinjské dolině, kde vyrostl obklopen majestátnímy Alpami. Kdo by to do něj řekl, že si jednou přiveze domů tuhle českou holčinu a prchne s ní do neznáma? Na Primože je vždy spolehnutí, i na jeho ostrou kudličku, kteoru má vždy v kapse – to kdybyste náhodou potřebovali nakrájet jablko... Je to mistr skrývající se za celou krásou téhle webové sránky, bez něj by tady nic nebylo (nebo wordpress, což je podle něj horší než nic).

 
 
Komentáře